BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x
BREAKING NEWS

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive në PD, largohet sekretari i PD dhe 13 anëtarë Kryesie në këtë qytet të vendit: Basha po e kthen në një parti klienteliste (Publikohet letra)

Vjen goditja e fortë për Lulzim Bashën/ Dorëheqje masive
x
BREAKING NEWS

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë “funeralin” e tij, as florinjtë nuk i bëjnë më punë, i mbyllën çdo derë në Uashington

Vizita në SHBA, Kreshnik Spahiu: Meta po tenton të shmangë
x
BREAKING NEWS

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po i dërgojnë amerikanët mesazh SPAK të hapë dosjet e PPP?

Raporti i DASH, ja kush janë ministrat e rrezikuar nga koncesionet dhe a po
x
BREAKING NEWS

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja

Plagosja e dyfishtë në Tiranë, policia jep detajet e reja
x
BREAKING NEWS

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin e fundit: Ja sa raste të reja janë regjistruar me Covid-19

“Asnjë viktimë në 24 orë”, Ministria e
x

Politike

Avokati i njohur nxjerr “zbuluar” Lulzim Bashën: Po tall tr*pin me...

Avokati i njohur nxjerr “zbuluar” Lulzim Bashën: Po tall tr*pin

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka certifikuar rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit! Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi ka shpërndarë në mbledhjen e sotme mandatet për 140 deputetët e ardhshëm,

Avokati i njohur Altin Goxhaj ka ironizuar Lulzim Bashën duke thënë se po tallet me demokratët.

“KQZ pasi u mbyllën javës tjetër “me sukses të plotë ankimet e PD” sot çertifikoi Zgjedhjet e 25 Prillit. Menjëherë sapo u rrëzuan të gjitha kërkesat e PD në strukturat e ankimit (KAS & Kolegjet Zgjedhore) të ngritura me konsensus PD-PS, fshpërndau formularët për dokumentimin “e vjedhjeve” dhe “blerjeve” të votave që në fakt duheshin para 1 muaji e gjys pikrëisht për tu paraqitur në KAS dhe Kolegjet Zgjedhore

Dmth është njësoj sikur ti të caktosh një avojat të të përfaqësojë ty në gjyq, por pasi përfundon gjyqi me vendim të formës së prerë avokati të të thotë “tani më sill provat që nuk ti kërkova para se të filloja gjyqin në mënyrë që ti çoja në gjykatë që ti të fitoje gjyqin” Dhe normalisht ti do ti thoje avokatit “me kë po tall [email protected] ti” dhe avokati do të thonte “me ty përderisa më zgjodhe mua si avokat”

Por lulzimsat nuk i thonë Lylit “Me kë po tall [email protected] ti?!” ndaj dhe Lyli ka të drejtë të talli [email protected] përderisa SHQUP ka përfundu në spital psikiatrik!”

Më të lexuarat