BREAKING NEWS

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për Shqipërinë, i jep dritën jeshile për të nisur procesin integrues në BE

Momenti i SHUMËPRITUR! Holanda ndryshon qëndrim për
x
BREAKING NEWS

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik informacionin e rëndësishëm: Ia dolëm edhe kësaj sfide!

“LAJMI QE PRISNI”, kryeministri Edi Rama bën publik
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës: Ka procese penale në SHBA, ja mesazhi i ambasadores Yuri Kim

Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’ ndaj Lulzim Bashës:
x
BREAKING NEWS

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe plas paralajmërimin e fortë: Do të ketë pasoja për PS-në!

Largimi nga politika i Gramoz Ruçit, Spartak Ngjela tregon dy arsyet dhe
x
BREAKING NEWS

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e rëndësishëm/ KPK merr vendimin e menjëhershëm dhe shkarkon prokuroren e njohur të Tiranës

Ishte krahu i djathtë i Arta Markut kur drejtonte institucionin e
x
BREAKING NEWS

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për Shqipërinë

VENDIM zyrtar! Bashkimi Europian jep lajmin e shumëpritur për
x
BREAKING NEWS

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos autorin. Zbardhet shkaku (EMRI+FOTO)

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës, policia fundos
x
BREAKING NEWS

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të jashtëzakonshme, Harxhi bën denoncimet e forta: Vëzhguesit janë kërcënuar! Ja cila është shkelja më e rëndë!

Grupimi 'Për PD-në' del në konferencë të
x

Politike

Avokati i njohur shqiptar bën deklaratën e papritur për Lulzim Bashën: Është spiun i...

Avokati i njohur shqiptar bën deklaratën e papritur për Lulzim

Avokati i njohur Altin Goxhaj ka komentuar deklaratën e kryedemokratit Lulzim Basha se opozita i ka fituar zgjedhjet.

Avokati tha se për Lulzim Bashën do të flasë historia si një spiun i KGB-së që mori në qafë të gjithë antikomunistët dhe shërbimet amerikane.

"NË RREGULL E KE TI, NGA FITORJA NË FITORJE BASHKË ME MASKARENJTË DHE DEBILAT QË TË MBAJNË PËR TË ZEZËN E VET DHE GJITHË SHQIPËRISË..

Po pra, ke kaq vjet që thua fitore fitore dhe Rama dridhet prej teje.. Ti je në rregull, atë detyrë që të ka dhënë Gjyshi Soros që kur shkele në Shqipëri, dhe kur erdhe në krye të PDsë ku s’mbiu më bari se e shkretove me themel gjithë Opozitën dhe rezistencën qytetare...

Ata që duhen gjykuar janë nga Sali Berisha i pari e deri te lylzimsi më i fundit që morën në qafë veten dhe gjithë Shqipërinë duke dëgjuar pallavrat e tua... Këta do i gjykoj Historia e Shqipërisë jo ty. Për ty do të flitet njësoj siç flitet për Kim Filbin, spiunin e KGBsë që mori në qafë gjithë antikomunistët dhe shërbimet amerikane dhe britanike...", shkruan Altin Goxhaj.

Më të lexuarat