Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Azemi “rikthen” në PD edhe armiqtë

Postuar: 12/09/2018 - 12:25

Ish-deputeti demokrat Arben Imami është i pranishëm sot në simpoziumin e mbajtur me rastin e 20-vjetorit të vdekjes së Azem Hajdarit.

Imami, kritik i kryedemokratit Lulzim Basha, lënë jashtë listës në zgjedhjet e kaluara,  u ngjit në podium duke mbajtur fjalën për disa minuta para kreu të PD-së Bashës, Sali Berishës dhe politikanëve të tjerë të djathtë

Ndërsa Ridvan Bode, Astrit Patozi, Igli Cara, kanë qendruar në prapaskenë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 15

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/11/2018 - 12:19

Deputeti i PD, Bardh Spahia i është përgjigjur ironisë së kryeministrit Edi Rama, i cili komentoi sot në Parlament kërcënimin e deputetit të PD, Ervin Salianji me jetë.

Postuar: 22/11/2018 - 12:07

 “Le të vijnë këtu deputetë e mazhorancës dhe t’i kthejnë përgjigje këtyre qytet

Postuar: 22/11/2018 - 12:00

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi do të vizitojë në Spitalin Ushtarak 6  punonjësit e Poli

Postuar: 22/11/2018 - 11:37

Ministri i Ekonomisë dhe Financave, Arben Ahmetaj gjatë fjalës së tij në Parlament ka folur për b

Postuar: 22/11/2018 - 11:12

Kryeministri Edi Rama gjithë fjalimin e tij sot në seancë ia ka dedikuar ‘Unazës së Re&rsqu

Postuar: 22/11/2018 - 11:04

Projekti i Unazës së Re është kthyer në arenë debatesh, ndërsa ka nxitur edhe përshkallëzimin e p

Postuar: 22/11/2018 - 10:49

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar hapur nga foltorja e Kuvendit 3 gazetarët, Andi Bushati, Ylli Ra