Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘Babalja”/ Bardhi: Prokurorët noterizuan atë që i dërguan

Postuar: 11/10/2018 - 13:58

Audio-përgjimi i 'Babales' ka sjellë reagime të shumta në arenën e politikës shqiptare. Ditën e sotme deputeti demokrat Enkeled Alibeja dhe Gazmend Bardhi kanë dalë në një konferencë për mediat. 

Bardhi: "U fabrikua një aktor për zërin e xhafajt. Aktori është një prodhim amator i Ramës. Aktori është dërguar natën te një prokuror. Prokurorët noterizuan atë çfarë ju dërgua. Aktori u shoqërua me makinë nga kreu i policisë. Mostrat e zërit të Agron Xhafajt i mori vartësi i Fatmir Xhafajt. Prokuroria e Krimeve të Rënda është kthyer në celulë kriminale". 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/10/2018 - 19:08

Zëdhënësi i Këshillit të Lartë të Drejtësisë, i është përgjigjur interesit të medias në lidhje me deklaratën publike të Ministres së Drejtësisë, e cila kundërshtonte vendimin më të fundit të KLD-së “për miratimi

Postuar: 20/10/2018 - 19:03

Deputeti i PD, Titan Shehu ka reaguar pas vizitës  se kreut të qeverisë në Fier.

Postuar: 20/10/2018 - 18:07

Ditën e sotme, ka reaguar deputetja demokrate, Jorida Tabaku, e cila ka thënë se sot shqiptarët p

Postuar: 20/10/2018 - 17:54

Kreu i PD, Lulzim Basha ka zhvilluar ditën e sotme një takim me Ministrin e Jashtëm.Teksa ka publ

Postuar: 20/10/2018 - 17:30

Kryeministri  Rama, i pranishëm në anëtarësimet e reja të Partisë Socialiste në Kamëz, dekla

Postuar: 20/10/2018 - 17:26

 Kryeministri Edi Rama tha se qytetarët kanë akses në çdo kohë për të përçuar ankesën tek pl

Postuar: 20/10/2018 - 17:14

Nga kamza ku kryeministri Edi Rama po vijon turin e takimeve dhe anëtarësimeve të reja në Partinë