Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

‘Babalja’/ Zbardhet dëshmia e Salianjit në Prokurori, zbulon se ku e mori videon e dytë

Postuar: 12/10/2018 - 14:41

Është zbardhur dëshmia që dha ditën e sotme në Prokurorinë e Krimeve të Rënda deputeti i PD-së Ervin Salianji lidhur me çështjen ‘Babalja’. 

“BalkanWeb” shkruan se Salianji ka deklaruar në prokurori se Alizoti është një person i panjohur për të.

Salianjio: “Alizoti na kërcënonte për para. Fredi Alizoti është një person i panjohur për mua. Si fytyrë më përputhej me atë që kisha parë në video.Videon e mora, por nuk e konsiderova. Videon me Alizotin ma solli në seli Florenc Hoxha. Videon e rimora kur doli ‘aktori’ Alizoti. Videon e ripashë pas daljes në media. Hioxha më tha se dikush po i kërkonte takim.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 23:39

Emisioni “Soirie”nisi transmetimin e puntatës së dytë të emisionit mbrëmjen e sotme, ku personazhe të famshëm të botës së politikës apo showbiz-it u ulën së bashku dhe diskutuan mbi teknologjinë me një got

Postuar: 17/10/2018 - 23:08

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla tha mbrëmjen e së mërkurës në

Postuar: 17/10/2018 - 22:51

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka pranuar se ka udhëtuar me shtet

Postuar: 17/10/2018 - 22:48

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla tha të mërkurën në emisionin &

Postuar: 17/10/2018 - 22:45

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka folur në studion e "Opinion" në li

Postuar: 17/10/2018 - 22:41

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, deklaroi edhe njëherë tjetër se nuk e njeh Fre

Postuar: 17/10/2018 - 21:52

Kryetari i PD-së së Ulzës Gjovalin Rica është plagosur mbrëmjen e sotme në oborrin e banesës së t