BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Politike

“Bahhh, çfarë poshtërsish”, Manjani kap detajet në zhvillimet politike në 24 orët e fundit në vendin tonë dhe del me reagimin e papritur: Kush është me Kimin, e kush me Amerikën?!

“Bahhh, çfarë poshtërsish”, Manjani kap detajet

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani nuk i ndal kritikat në lidhje me zhvillimet e fundit në vendin tonë.

Sipas tij, vëmendja e opinionit publik po drejtohet vetëm në atë se çfarë tha dje Kim, apo nëse do të jetë apo jo në Kuvend në shtator Sali Berisha.

Postimi i plotë:

Sa për ilustrim.

24 orët e fundit, opinionit mediatik në Shqipëri nuk i intereson më vjedhja e zgjedhjeve e konfirmuar shqeto nga Raporti i OHIHR!!!

Nuk i intereson fare madje as injorimi kriminal që qeveria i bën vendimi të Gjykatës Kushtetuese për çështjen e Teatrit Kombëtar. Dhunimi ekstrem që qeveria i bën Kushtetutës së vendit, jo e jo.

Sepse i intereson më shumë:

-ç’tha Kim?

-po Basha do përjashtojë Berishën?

-po Berisha a ja dhjeu mjaftueshëm Kimit?

- kush është me Kimin e kush me Amerikën?!

- kush është kundër Kim është kundër Amerikës?

- kush është kundër amerikës duhet të arrestohet!!!

etj etj budallëqe si këto…

Bahhh, çfarë poshtërsish!

Ndërkohë që qeveria dhunon e sundon ne, me ndihmën e paçmuar të zonjës Kim, merremi me mandatin e Berishës i cili nuk ka asgjë në dorë përveç qytetarit digjital.

Ja pra që IDIOTËSIA kolektive është e efektshme për qeverinë që të sundojë rehat.

Më të lexuarat