Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Bajrat nuk janë më të fuqishmit”/ Hoxha deklaratë bombë: Grupi i parë kriminal ka deputet brenda Kuvendit!

Postuar: 24/09/2018 - 23:06

Grupi Bajri nuk është më i fuqishmi në Shkodër dhe në Shqipëri, por sipas gazetarit Artan Hoxha, grupi më i fuqishëm kriminal që vepron në kryeqendrën e veriut nuk është goditur ende. Në emisionin ‘Opinion’, Hoxha theksoi se ky grup ka madje edhe deputet në Kuvendin e Shqipërisë, si dha ka përfituar më shumë nga emërimet në administratë.

“Është një grup tjetër që e ka deputet anëtarin e tyre, ka qenë edhe nga e majta dhe nga e djathta. Ka përfituar më shumë nga emërimet në administratë”, tha Hoxha.

 

Gazetari tha se në Shkodër janë të paktën katër grupe kriminale dhe grupi Bajri nuk ka qenë në krye të listës. Ai hodhi dyshime nëse Policia e Shtetit do e shtrijë goditjen edhe te këto grupe të tjera, që veprojnë prej dekadash në atë qytet.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/12/2018 - 12:12

Një student ka shpërthyer në takimin me Ramën në Vlorë duke shprehur pakënaqësi për situatën ku ndodhet vendi.

Nëse ai (Berisha) na vriste në bulevard, ju po na vrisni shpresën, iu drejtua studenti Ramës

Postuar: 19/12/2018 - 12:08

Kryeministri Edi Rama po zhvillon nja takim me studentët në Universitetin e Vlorës, ku është përb

Postuar: 19/12/2018 - 11:55

Në një kohë kur sot disa fakultete publike në Tiranë dolën në një përfundim se protestat do të vi

Postuar: 19/12/2018 - 11:53

Ka nisur me debat takimi i kryeministrit Rama me studentët e Universitetit të Vlorës.

Postuar: 19/12/2018 - 11:39

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me studentë dhe pedagogë të Univeristetit të Vlorës.

Postuar: 19/12/2018 - 11:38

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka shkuar për të dialoguar me studentët e Universitetit të Vl

Postuar: 19/12/2018 - 11:36

Zgjidhet kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë.