BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Hakerat kanë tentuar sulmin në bankat e nivelit të dytë, po tentohet të...

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë
x

Politike

Balla sulmon Berishën pasi u ul te socialistët: Pisllëk, furnizove me naftë Millosheviçin

Balla sulmon Berishën pasi u ul te socialistët: Pisllëk,

Drejtuesi i grupit të deputetëve të PS, Taulant Balla lëshoi gojën duke ofenduar Berishën për gjestin e tij. Ai e quajti “pisllëk” ish-kryeministrin duke përsëritur akuzat për kontrabandë nafte me Serbinë në kohën e luftërave civile në vitet ’90 dhe se ka qenë i privilegjuar dhe i lidhur me regjimin komunist, madje dhe me ish-diktatorin Enver Hoxha. Balla ironizoi kreun e opozitës se do të vijë momenti kur ai të marrë vizë për të shkuar në zonën luksoze të Gjirit të Lalzit. “Kërkova fjalën lidhur me një provokim të ulët i një njeriu që turp nuk ka më, burrëri nuk ka pasur kurrë. Nuk ndodh asnjëherë që as unë të vij të ulem në rreshtin tuaj dhe as ky individi që kërkon provokim sa herë i jepet mundësia. Kërkon sherr, kërkon luftë sa herë i jepet mundësia. Sa i përket asaj që tha këtu ky pisllëku kërkon të vijë në parlament se ky i përfaqësoka më mirë socialistët. Ky PS-së i ha atë dhe ky PS-së nuk i afrohet dot kurrë. Njeriu i varkës së Enver Hoxhës, njeriu që furnizoi me naftë makinerinë luftarake të Millosheviçit. Ky është Sali Berisha. Sikurse ia kam thënë vetë Saliut, Saliu mendoj që do i duhet vizë për të shkuar edhe në Lalëz”, komentoi eksponenti socialist sjelljen e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Më të lexuarat