BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Politike

Bamir Topi i surprizoi të gjithë me vendimin e tij në minutat e fundit, vjen reagimi i parë ironik për Berishën nga radhët e FRPD-së: U mbush PD me qëndrestarë bulevardi! (FOTO)

Bamir Topi i surprizoi të gjithë me vendimin e tij në minutat e

Bashkimi me PD për zgjedhjet e 25 prillit, i partisë FRPD të Bamir Topit ishte një surprizë e momentit të fundit. Topi e mbajti ‘peng’ marrëveshjen deri në minutat e fundit para se të skadonte edhe afati i vendosur nga KQZ.

Lidhur me arritjen e kësaj marrëveshje ka ardhur edhe reagimi i parë nga FRPD, bëhet fjalë për nënkryetarin e kësaj partie Lisandër Hoxhën, i cili në rrjete rsociale ka ironizuar duke transformuar një shprehje të ish-kryeministrit Sali Berisha, ku shkruan “u mbush PD me qendrestarë bulevardi”.

Ndërkaq kujtojmë se etiketimi i 21 janarit nga Sali Berisha për Bamir Topin, ishte “horr bulevardi”!

Surprizë në këtë koalicion ka qenë p

Përfshirja e FRD-së së Bamir Topit, i cili pas "divorcit" nga Sali Berisha rikthehet në familjen e vjetër politike, ishte një surprizë e papritur.

Bamir Topi i surprizoi të gjithë me vendimin e tij në minutat e

Më të lexuarat