BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Politike

Bamir Topi plas deklaratën e fortë: Nga bashkëpunimi Rama-Basha më janë krijuar shumë mure, një ndër to është edhe...

Bamir Topi plas deklaratën e fortë: Nga bashkëpunimi Rama-Basha

Ish-presidenti Bamir Topi ka bërë një deklaratë të fortë, duke thënë se ndonëse është një njeri me kontribut për vendin, për shkak të bashkëpunimit Basha-Rama, ndaj tij janë krijuar “mure” që e privojnë nga shumë gjëra. Një prej atyre është edhe dhënia në mësim në Universitete.

“Unë jam një njeri që jetoj këtu, kam një kontribues 25 vite në politik, kam qenë ai që kam qenë në atë parti, kam qenë kryetar shteti dhe nuk besoj të ketë mure të larta të ngritura për një njeri më shumë se mua, unë s’jam qaraman dhe nuk i them në publik, mure këtu, mure atje, dhe këto mure ndërtohen nga ata edhe nga ai tjetri sepse këto janë bashkëpunim që thuhet në studio por nuk thuhen tamam, këtu po bëhet një lojë shumë e madhe dhe unë ndihem komod në sensin që jetoj këtu, jam qytetarë i lirë, eci i lirë në rrugë, jam vetë në timon, jam i privuar që të shkoj në universitet, se jam i privuar, janë këto mure, këta nuk dinë as të ndërtojnë as mure”, tha Topi.