Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Banda “Bajra”/ Paloka i kërkon përgjigje Bushatit: Sa herë ju ke çuar “selam” në emër të Ramës?

Postuar: 22/09/2018 - 13:42

Edi Paloka ka sërish pyetje për Ministrin për Europën dhe Punët e Jashtme Ditmir Bushati.

Pas replikave të para, Paloka ka reaguar sërish dhe i ka kërkuar disa përgjigje deputetit të zgjedhur në Shkodër, vend ku operonte dhe grupi kriminal i Bajrave që u godit nga policia në kuadër të operacionit “Forca e ligjit”.

STATUSI I PALOKËS
Meqë ministri i Ramës vendosi të ‘flasë’ dhe po tund flamurin e fitores kundër krimit në Shkodër, pse nuk i përgjigjet disa pyetjeve të tjera:

– Sa herë është takuar me Bajrot?
– Sa herë i ka përdorur për të kërcënuar përfaqësues dhe votues të opozitës?
– Sa vota ju ka kërkuar në zgjedhje që t’i bëjnë me “mënyrën e tyre”?
– Sa herë ju ka çuar “selam” në emër të Ramës?
– Çfarë date mban komunikimi i fundit i tij me Bajrot?

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2018 - 22:17

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të hënën, deklaroi se kryeministri Edi Rama, brenda një muaji i ka dhënë 30 milionë euro kompanisë Dunëell Habberman, bashkëpronar i së cilës është vetë ai me ose pa letra, pë

Postuar: 10/12/2018 - 22:10

Ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj, emërimi i të cilit solli debate dhe përplasje mes Presi

Postuar: 10/12/2018 - 22:00

Ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj, emërimi i të cilit solli debate dhe përplasje mes Presi

Postuar: 10/12/2018 - 21:54

“Punonjës Policie mbipeshe (barkdërra) të shmangen nga shërbime në vende të dukshme”.

Postuar: 10/12/2018 - 21:51

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka kritikuar deklaratën e bërë nga kryebashkiaku i Tiranës,

Postuar: 10/12/2018 - 21:48

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është shprehur se po të ishte në vendin e kryeministrit Rama,

Postuar: 10/12/2018 - 21:47

Ministri i ri i Brendshëm Sandër Lleshaj në një intervistë përballë Adi Krastës Lleshaj foli për