BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Politike

“Bar do hani”, demokrati rebel del me paralajmërimin e fortë për PD-në, pas mesazhit të koduar të Yuri Kim: Eeh, ç'bën ky ‘tigri prej letre’! Nga shtatori e mbrapa...

“Bar do hani”, demokrati rebel del me paralajmërimin e

Anëtari i Këshillit të PD-së, Roland Bejo ka dalë me një deklaratë të fortë në rrjetet sociale pas ultimatumit që dha dje ambasadorja Yuri Kim për Lulzim Bashën,

Kim tha se PD nuk mund të hajë bar për hir të një deputeti, duke nënkuptuar kështu ish-kryeministrin Sali Berisha, i cili është shpallur ‘non-grata’ nga SHBA.

Mirëpo Bejko shkruan përmes  një postimi në rrjetet sociale batuta ‘bar do hani’ vlen vetëm për gushtin, pasi në shtator do të zëvendësohet nga një tjetër shprehje.

“Mos u mërzisni!

Batuta "...bar do hani.." vlen vetëm për gushtin.

Nga shtatori e mbrapa do qarkullojë batuta.."S'donit? Ok. Hani m.... tani"

Eeh, ç'bën ky "Tigri prej letre..!"”, shkruan Bejko.

“Bar do hani”, demokrati rebel del me paralajmërimin e

Më të lexuarat