BREAKING NEWS

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës, Bashës dhe KQZ të lënë jashtë listave personat “non grata” në SHBA dhe të inkriminuarit

Amerikanët të prerë për zgjedhjet, ultimatum Ramës,
x

Politike

Bardh Spahia i jep mesazhin e fortë Ramës dhe paralajmëron ndryshimin e madh (VIDEO)

Bardh Spahia i jep mesazhin e fortë Ramës dhe paralajmëron

Ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia ka publikuar në video në “Facebook” ku shkruan se Rama gënjeu shqiptarët, duke premtuar shëndetësi falas.

Spahia thekson se Rama bën vetëm propagandë, pasi gjithçka ishte mashtrim i madh. Ai shton se vendit i duhet ndryshim.

Postimi i Bardh Spahisë

Edi Rama është një dështim. Në 8 vjet nuk ka mbajtur asnjë premtim. Shëndetësia falas ishte mashtrim.

Qytetarët e dinë se kjo është një qeveri që punon vetëm për vete. Spitalet janë në ditën e tyre më të keqe, pasi për 8 vjet qeveritarët i vodhën paratë për shëndetësinë dhe trefishuan pasurinë e tyre.

Vendit i duhet ndryshimi.

Qytetarët e duan ndryshimin. Me Lulzim Bashën, PD është gati të ndërtojë një të ardhme më të mirë për shqiptarët.

Më të lexuarat