Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Basha del nga vetja në Kuvend: Mos dëgjo atë palloshin, ulu dhe dëgjo

Postuar: 24/05/2018 - 17:55

Kreu i PD, Lulzim Basha vijon që të mbajë të bllokuar foltoren duke hedhur akuza ndaj qeverisë aktuale. Pasi ka hyrë live në facebook, Basha është nervozuar së tepërmi nga një deputet i PS, pasi kamera e Bashës fokusonte vetëm këtë të fundit, teksa fliste nga foltorja. “Ti mos u afro te kamera se do marrës atë që meriton, mos dëgjo atë palloshin, kaq po të them, ulu dhe dëgjo, kaq po të them! Do të vijë radha dhe ty “, tha Basha. “Mos na kërcëno tani”, dëgjohej t’ia kthente deputeti i PS. Basha vazhdon mos lëshojë foltoren duke akuzuar me tone të ashpra kryeministrin Edi Rama.

 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2018 - 22:44

Kathlwn Kavalec, e nominuar nga presidenti Donald Trupm si ambasadore në Tiranë për të pasuar Donald Lu-në, duhet të zhvillonte seancën dëgjimore në senat, por ajo nuk ëhstë paraqitur.

Postuar: 17/08/2018 - 22:15

Kryeministri Edi Rama e nisi ditën sot me një video të pishave të Parkut të Divjakës të filmuar

Postuar: 17/08/2018 - 20:44

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni Berisha ka sulmuar policinë, pas 9 kg drogë të

Postuar: 17/08/2018 - 20:17

Zv.ambasadori amerikan në Tiranë David Muniz para largimit të tij nga Shqipëri, pasi i mbaron m

Postuar: 17/08/2018 - 18:26

Deputeti socialist Jurgis Çyrbja, ka reaguar pas akuzave te PD, se është i lidhur me bandën e Shu

Postuar: 17/08/2018 - 17:47

Avokati Spartak Ngjela ka komentuar situatën në Ballkan.

Postuar: 17/08/2018 - 17:46

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, i ka bërë thirrje qeverisë dhe Ministrisë së