Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Basha dhe Kryemadhi kërkojnë dorëheqjen, zbulohet lëvizja e kryeministrit Rama, ja çfarë do të ndodhë nesër në orën 16:30

Postuar: 21/10/2019 - 23:59

Kryeministri Edi Rama ka nisur aksionin pas mos hapjes së negociatave me BE. Ndërkohë që qeveria është në shënjestrën e mediave dhe kundërshtarëve politikë, Rama ka vendosur të zhvillojë një takim me gratë e bashkive në të gjithë Shqipërinë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 22:05

Ish-presidenti, Bamir Topi thotë se edhe kësaj here, pavarësisht lodhjes, zgjidhja do të vijë nga ndërkombëtarët.

Postuar: 16/11/2019 - 21:53

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka vizituar kombëtaren shqiptare të futbollit një ditë para de

Postuar: 16/11/2019 - 21:38

Ish-presidenti, Bamir Topi tha se pavarësisht përplasjeve të cilat kanë sfond të pasur politik, b

Postuar: 16/11/2019 - 21:09

Ish-presidenti, Bamir Topi, jep alarmin për situatën në vend.

Postuar: 16/11/2019 - 20:55

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani u ndal të komentojë edhe procesin e shkarkimit të Presiden

Postuar: 16/11/2019 - 20:43

Reforma në Drejtësi përpos çlirimit të drejtësisë nga turlilloj injorantësh, hajdutësh, sharlatan

Postuar: 16/11/2019 - 20:41

I deleguari i PS-së për Shkodrën, Arben Pëllumbi, u shpreh se problemet në Shkodër u krijuan në m