BREAKING NEWS

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën Zgjedhore, SHBA hedh hapin e rëndësishëm, zyra e shtypit të ambasadës njofton lëvizjen e Yuri Kim ditën e sotme

Vazhdojnë përpjekjet për të finalizuar Reformën
x

Politike

Basha dhe Kryemadhi kërkojnë dorëheqjen, zbulohet lëvizja e kryeministrit Rama, ja çfarë do të ndodhë nesër në orën 16:30

Basha dhe Kryemadhi kërkojnë dorëheqjen, zbulohet lëvizja e

Kryeministri Edi Rama ka nisur aksionin pas mos hapjes së negociatave me BE. Ndërkohë që qeveria është në shënjestrën e mediave dhe kundërshtarëve politikë, Rama ka vendosur të zhvillojë një takim me gratë e bashkive në të gjithë Shqipërinë.

 

Më të lexuarat