BREAKING NEWS

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në Kombinat: Të thellohet hetimi!

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në
x

Politike

“Rama dhe Basha gënjyen sërish”, Kreshnik Spahiu kap detajin dhe i jep ‘shuplakën’ e fortë politikës shqiptare

“Rama dhe Basha gënjyen sërish”, Kreshnik Spahiu kap

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu përmes një postim në rrjetet sociale i ka dhënë ‘një shuplakë’ të fortë politikës shqiptare.

Sipas Spahiut Basha dhe Rama i gënjyen sërish shqiptarët dhe me reformën e re nuk po njohin as votën e emigrantëve.

“Shqipëria i vetmi vend në Europë që nuk njeh votën e emigrantëve! 2 milion vota jashtë kutive. Basha dhe Rama gënjyen sërish. As standartin e Afganistanit, Irakut, Maqedonisë apo Kosovës nuk po reformojnë. Talebanët e njohin votën e emigrantëve afganë...”, shkruan Spahiu në një postim në rrjetet sociale.

“Rama dhe Basha gënjyen sërish”, Kreshnik Spahiu kap