BREAKING NEWS

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon paralajmërimin ‘bombë’ për Presidentin: Çështja e floririt do të...

“Meta si oktapodi”, shpërthen Frrok Çupi dhe lëshon
x

Politike

“Basha është para një presioni të madh”, Frrok Çupi tregon çfarë ndodh nëse PD shkon në parlament

“Basha është para një presioni të madh”, Frrok

Analisti Frrok Çupi shprehet se nëse partia demokratike shkon në parlament, do të thotë se ka njohur zgjedhjet.

‘Basha tashmë ndodhet para një presioni shumë të madh të aleatëve, pasi mosvajtja në parlament shikohet si destabilitet në rajon. Një parti politike e cila merr pjesë në zgjedhje, nëse shko në parlament do të thotë se ka njohur parlamentin.’- tha Çupi.

Më të lexuarat