Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Basha feston 45 vjetorin, mbetet i shtangur nga dhurata e pazakontë (Foto)

Postuar: 12/06/2019 - 21:31

Kryedemokrati Lulzim Basha feston ditën e sotme 45 vjetorin e lindjes. Një surprizë të veçantë Bashës ia kanë bërë të rinjtë e forumit rinor të Partisë Demokratike. Ata e kanë pritur kryedemokratin në selinë blu, në sallën e mbledhjeve ku nuk kanë munguar urimet dhe buqetat me lule. Të rinjtë e FRPD i kanë dhuruar Lulzim Bashës një disk gramafoni me 8 shprehje si 8 kërkesat e studentëve, një fanellë të Kombëtares me mbishkrimin 'Basha', shiritin e kapitenit dhe një kapele në ngjyrë blu me mbishkrimin 'Shqipëria si Europa'.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 14:00

“Jemi gati për një marrëveshje me kushte. Po përgatisim një platformë për të hyrë në bisedime. Duhet të bëhen ndryshime në kodin zgjedhor.

Postuar: 17/09/2019 - 13:56

45 dosjet e para të vetingut për drejtues të Policisë së Shtetit janë drejt përfundimit për t'

Postuar: 17/09/2019 - 13:33

Ministri i Jashtëm në detyrë  Gent Cakaj në Komisionin e Integrimit është pyetur nga deputet

Postuar: 17/09/2019 - 13:23

Pas takimit me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha nuk i kur

Postuar: 17/09/2019 - 13:21

Në një seancë dëgjimore në Komisionin për Integrimin Evropian, ministri për Evropën dhe Punët e J

Postuar: 17/09/2019 - 13:12

Krahas sporteve popullore si futbolli, basketbolli apo volejbolli, edhe tenisi po bëhet gjithnjë

Postuar: 17/09/2019 - 12:53

Deputetët e Grupit Parlamentar Demokrat , Korab Lita dhe Arben Elezi kanë zhvilluar një takim me