Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Basha flet për “dy gjëmat e mëdha” që kanë kapur vendin

Postuar: 24/09/2018 - 11:35

Kryetari i Partisë Demokratikë, Lulzim Basha u shpreh se lidhja e politikes me krimin dhe kapja e ekonomisë nga krimi, janë “dy gjëmat e mëdha” që kanë kapur vendin.

Ai i mëshoi vetingut në politikë si zgjidhje për qytetarët e sipërmarrësit.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 24/05/2019 - 10:38

Kryetari i KQZ-së, Klement Zguri u shpreh se janë hedhur hapa përpara dhe se këto zgjedhje do të shënojnë përmirësimin e transparencës financiare, ndërsa referuar situatës aktuale tha se politika është pushtuar nga im

Postuar: 24/05/2019 - 10:26

Alfred Peza, Sekretar për Mediat në Partinë Socialiste dhe ish deputet, është i bindur se zgjedhj

Postuar: 24/05/2019 - 10:25

Ambasadori i BE-së në Shqipëri në mënyrë indirekte i ka dhënë një tjetër përgjigje të qartë kreut

Postuar: 24/05/2019 - 10:13

Për zgjedhjet që do të zhvillohen sot për kryetarin e Akademisë së Shkencave, ku i vetmi kandidat

Postuar: 24/05/2019 - 09:55

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani reagon pas letrës së tretë publike që kryeministi Rama shk

Postuar: 24/05/2019 - 09:46

Ish-kryeministri Sali Berisha ishte mbrëmë i ftuar në emisionin 'Opinion' në Tv Klan.