BREAKING NEWS

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa
x

Politike

Basha jep ‘ultimatum’ pak para 25 Prillit, zbulohet SMS që i ka dërguar Kryesisë së PD-së dhe krerëve të degëve

Basha jep ‘ultimatum’ pak para 25 Prillit, zbulohet SMS që i ka

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha iu ka dërguar pasditen e djeshme një mesazh anëtarëve të Kryesisë së PD-së dhe krerëve të degëve.

Përmes një porosie të qartë, lideri i PD-së kërkon ndihmën e tyre, kur na ndajnë pak muaj nga zgjedhjet.

Rrjetet sociale, thotë kryedemokrati, në kohën e pandemisë, por edhe për faktin se shumë media nuk e pasqyrojnë, mbeten mjet i rëndësishëm për shpërndarjen e mesazheve drejt qytetarëve. Ndaj, ju kërkon të bashkëpunojnë dhe ndajnë në profilet e tyre postimet e PD, në mënyrë që të shpërndahen dhe rishpërndahen sa më shumë.