BREAKING NEWS

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela nxjerr skenarin tronditës, zbulon kush e ka ‘fundosur’ Ilir Metën

“Rama përfundon në burg nëse...”, Spartak Ngjela
x

Politike

Basha mbledh aleatët në selinë blu, mungojnë dy prej tyre

Basha mbledh aleatët në selinë blu, mungojnë dy prej tyre

Aleatët e Bashës kanë mbërritur në selinë blu sikurse ishte njoftuar, ndërsa kanë munguar Dule dhe Idrizi

 Në mbledhje me Bashën mësohet se janë kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, kreu i PAA Agron Duka, kreu i PR Fatmir Mediu dhe kreu i PDK Nard Ndoka, ndërsa mungojnë Vangjel Dule dhe Shpëtim Idrizi për arsye që ende nuk bën me dije.
Basha do të diskutojë me aleatët në delinë blu vijimin e aksionit opozitar si dhe refuzimin e negociatave nga Bashkimi Evropian.