Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Basha: Me PPE-në nuk zgjidhen punët me Zhagen

Postuar: 15/04/2017 - 12:34

Kreu i PD i kthen përgjigje Ramës e Metës për ftesën  për dialog me asistencën e PPE-së:  Me PPE-në nuk zgjidhen punët me Zhagen.

Lulzim Basha: Kërkojeni ku të doni, por pa qeveri teknike nuk ka zgjedhje në Shqipëri.

Lërini demagogjitë, zgjidhni punët me socialistët tuaj se një pjesë e dinë që jeni të inkrimuar se me PPE ka kush flet. Se me PPE nuk zgjidhen punët me Zhagen.  Lerini demagogjite. Basha nuk është në situatë mos besimi unë jam fare i qartë. Kjo qeveri duhet të shkulet me rrënjë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 16:37

Zv.ministrja e Brendshme Romina Kuko, e cila njëkohësisht është edhe kryetare e Grupit Ndërinstitucional të Punës ka njoftuar se qeveria po bën përgatitjet për hapjen e Kapitullit 24, nëse hapen negociatat me BE-në.

Postuar: 20/07/2019 - 16:17

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka reaguar sa i takon dorëheqjes së Ramush Haradinajt nga pos

Postuar: 20/07/2019 - 15:35

Partia Demokratike i kërkon Prokurorisë të hetojë krimin elektoral të 30 qershorit.Opozita ka kal

Postuar: 20/07/2019 - 14:55

Kreu i LDE-së Arian Galdini ka reaguar lidhur me dorëheqjen e Ramush Haradinajt nga posti i Kryem

Postuar: 20/07/2019 - 14:51

Pas aktit të dorëheqjes së parevokueshme të Ramush Haradinaj si kryeministër i Kosovës, ka ardhur

Postuar: 20/07/2019 - 14:50

Shkarkimi i Presidentit Ilir Meta duket se nuk do të jetë një proces aspak i lehtë për mazhorancë