BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Politike

Basha nuk i njeh zgjedhjet dhe thërret mbledhje urgjente, Ristani ka një pyetje për të

Basha nuk i njeh zgjedhjet dhe thërret mbledhje urgjente, Ristani ka

Ish-sekretari i përgjithshëm i PD-së, Arben Ristani i qëndron mendimit të tij që Lulzim Basha duhet të japë dorëheqjen pas humbjes së zgjedhjeve.

Kryedemokrati tha se zgjedhjet e 25 Prillit nuk i njeh pasi sipas tij u manipuluan dhe se hapi i radhës do të jetë një tur nëpër Shqipëri të mbledhë provat e asaj që ai e quan masakër elektorale.

Pikërisht për këto dy deklarime të liderit të PD-së, Arben Ristani ngre pyetjen  nëse qëndrojnë.

“A qendrojne njera pas tjetres keto dy deklarime?

Zgjedhjet nuk i njoh se jane te manipuluara.

Do bej nje tur neper Shqiperi te mbledh provat e manipulimit” shkruan ai.