BREAKING NEWS

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë përditëson të dhënat: Ja sa persona janë konfirmuar pozitivë në 24 orët e fundit

Koronavirusi në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë
x

Politike

Basha nuk ka të ndaluar me gafat, Rama i publikon videon: O ti mos vdeksh kurrë!

Basha nuk ka të ndaluar me gafat, Rama i publikon videon: O ti mos vdeksh

Kreu i PD-së, Lulzim Basha nuk ka të ndalur me gafat, dhe si duket kryeministrit Rama nuk i shpëtojnë pa i rënë në sy . 

Thuajse një çdo konferencë që ka mbajtur për shtyp dhe takimet që zhvillon me qytetarët, Basha ka lënë pas nga një gafë që më pas ka shpërthyer në humor dhe meme në rrjetet sociale.

Një tjetër gafë është bërë ditën e sotme në një konferencë me gazetarët, gafë që nuk i ka shpëtuar as kryeministrit Edi Rama i cili e ka postuar në faqen e tij dhe shkruan "O ti mos vdeksh kurrë, kurrë!" 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Praaapë sot?! O ti mos vdeksh kurre? kurre?????????????

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Më të lexuarat