BREAKING NEWS

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme të vendit/ Kallëzohen 7 funksionarë publikë në Prokurori. Kush janë zyrtarët e lartë dhe akuzat që rëndojnë mbi to

KLSH zbarkon në institucionet e dy qyteteve të rëndësishme
x

Politike

Basha nuk pranon humbjen, zbulohet se kush janë 3 deputetët e parë që shkuan në zyrën e tij

Basha nuk pranon humbjen,  zbulohet se kush janë 3 deputetët e

Kryetari i opozitës në Shqipëri, Lulzim Basha në një dalje për mediat tha se është më i vendosur se kurrë për të vijuar betejën e tij, duke e konsideruar 25 prillin një humbje momentale.

Pas deklaratës, Basha ka mbledhur deputetët në seli.

Tre deptuetët e parë të dalë nga zgjedhjet parlamentarë të 25 Prillit, kanë mbërritur të parët në zyrën e Bashës.

Burimet nga selia e PD-së bëjnë me dije se tre të parët kanë qënë Agron Gjekmarkaj, Edmond Spaho dhe Kreshnik Çollaku.

Më të lexuarat