BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Politike

“Basha pa e mundur Berishën, nuk e mund dot Ramën”, analisti i njohur nxjerr prapaskenat nga selia blu dhe ka një parashikim

“Basha pa e mundur Berishën, nuk e mund dot Ramën”,

Analisti Neritan Alibali komentoi sot përplasjet mes Bashës e Berishës dhe thirrjen e Kuvendit Kombëtar të PD-së nga ish-kryeministri dhe mbështetësit e tij.

Alibali shprehet s si fillim duhet parë sesi do të shkojë procesi i mbledhjes së firmave. Ai thekson se pa mundur Berishën, Basha nuk mund dot Ramën.

“Duhet të shikohet si do shkohet me firma. Të gjithë ata që thonë se në këtë proces do e nxjerrim partinë më të bashkuar, është demagogji. Basha po bën përpjekje. Duhet të ketë një gjë parasysh, pa mundur Berishën, nuk mund dot Edi Ramën,” deklaroi ai.