BREAKING NEWS

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për faturën, identifikohet pronari i restorantit, policia e shpall në kërkim

EMRI/ Ndoqi klientin me thikë në rrugë pasi u ankua për
x
BREAKING NEWS

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron Sveçlën: Precedent i tmerrshëm, zyrtarë të Kosovës mund ta pësojnë në të ardhmen

Shpallja non-grata e gazetares ruse, reagon Grenell dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim tradhtie kombëtare, antishqiptarizmi i bashkuar me korrupsionin e lartë shtetëror në Tiranë”, Spartak Ngjela bën paralajmërimin e fortë: Prisni dhe shikoni...

Procesi i Zajednicës në Kosovë/ “Turp historik dhe krim
x
BREAKING NEWS

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Iku i nxehti afrikan?! Shi, rrufe dhe ulje temperaturash! Parashikimi i motit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha më arrestoi”, Idajet Beqiri nxjerr prapaskenat dhe ngre dyshimet e forta

“1 javë pasi i thashë Metës këtë, mua Berisha
x
BREAKING NEWS

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do të jetë moti në gusht, surprizat që na presin javën e ardhshme dhe kthesa e madh pas datës 15

Reshje shiu dhe ulje temperaturash, meteorologu Hakil Osmani parashikon si do
x
BREAKING NEWS

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas ‘bombën’ për Ilir Metën

“Ma tregoi Fatos Nano në burg”, Idajet Beqiri plas
x

Politike

“Basha sa më të rrezikuar e sheh karrigen e tij, aq më shumë ashpërsohet”, Hoxha nxjerr prapaskenat nga selia blu dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Obobo po vjen Berisha!

“Basha sa më të rrezikuar e sheh karrigen e tij, aq më

Ish-nënkryetari i FRPD, Lisandër Hoxha teksa po komentonte përplasjet brenda demokratëve, shprehet se PD nuk mundet kurrsesi të kthehet në modelin e Lulzim Bashës.

“Partia Demokratike duhet të rithemelohet. Basha po bën betejën e tij edhe pse ai e di që e ka të humbur. Basha vodhi mandatin e kryetarit të Partisë, por më mirë vonë se kurrë. Duhet katarsis brenda partisë. PD ka nevojë të hapet me rregulla të qarta. Opozita qytetare duhet të jetë larg modelit Basha.

Berishën do e votoja se jam i bindur që ka një program politik për të rindërtuar PD, nuk e bën më për ambicie personale, se ka qenë në të gjitha postet. Nuk bëj pjesë te ai grupi që thonë: obobo po vjen Berisha. Në PD nuk ka anti-berishist. Basha sa më të rrezikuar e sheh karrigen e tij, aq më shumë ashpërsohet” tha ai për emisionin ‘Breaking’.

Më të lexuarat