Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Basha urdhër Ramës: Shkarko menjëherë Lindita Nikollën!

Basha urdhër Ramës: Shkarko menjëherë Lindita Nikollën!

Postuar: 06/09/2016 - 21:18

Teksa ka komentuar ashpër krizën e maturantëve, Basha ka kërkuar shkarkimin e menjëhershëm të ministres së Arsimit.
 
Ai ka deklaruar se Ramës nuk ia ndjen për këtë problem të maturantëve.
 
“Edi Ramës nuk ia ndjen. Ai duhet të shkarkojë urgjentisht ministren e Arsimit dhe sot duhej t’i ishte bashkuar krizës së maturantëve”, ka thënë kryedemokrati. 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2019 - 22:35

Analisti Eduard Zaloshnja bëri deklaratën e fortë ku tha se presidenti Ilir Meta po dekreton zonjën Xhaferllari, që të mbrojë veten.

Postuar: 18/11/2019 - 22:25

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka bërë thirrje që, zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi të me

Postuar: 18/11/2019 - 22:19

Presidenti Ilir Meta ka folur në lidhje me qëndrimin e tij ndaj ambasadorëve që vijnë në Shqipëri

Postuar: 18/11/2019 - 22:14

Presidenti Ilir Meta duke folur për për Gjykatën Kushtetuese tha se do të rikthejë besimin tek re

Postuar: 18/11/2019 - 22:05

Presidenti Meta nuk i ka kursyer akuzat e ndaj kreut të KED-së Ardian Dvoranit sërish.

Postuar: 18/11/2019 - 21:58

Grida Duma ka deklaruar se investimi kinez i rrjetit 5G në Shqipëri do të jetë një rrezik edhe pë