BREAKING NEWS

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Mbi 4 mijë testime! Zbardhen të dhënat, sa raste të reja me
x

Politike

Basha vijon turin në 9 qytete, bën deklaratën e fortë nga Kurbini: Nuk është nevoja të sjellim punëtor nga Bangladeshi

Basha vijon turin në 9 qytete, bën deklaratën e fortë nga

Kryetari i PD është ndalur në Kurbin gjatë turit të tij 1 ditor nga jugu në veri. Gjatë fjalës së tij ai tha se në 8 vite njerëzit janë të papunë dhe emigracioni ka prekur pothuajse çdo familje shqiptare.  Ai u shpreh se të rinjtë kërkojnë arsim dhe shpresë dhe ketë mund ta marrin vetëm duke votuar numrin 9.

‘Nuk është zgjidhje të sjellim punëtorë nga Bangladeshi’– u shpreh Basha.