BREAKING NEWS

“Nuk ka arsye që ta mbajmë pagën minimale aty, por...”, Rama jep lajmin fantastik për shqiptarët

“Nuk ka arsye që ta mbajmë pagën minimale aty,
x

Politike

Basha zgjedh Mark Markun si drejtues politik në Lezhë, Rama bën reagimin EPIK dhe publikon videon e bujshme: Ky është kandidat edhe për...

Basha zgjedh Mark Markun si drejtues politik në Lezhë, Rama bën

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas vendimit të  e kryedemokratit Lulzim Basha për të caktuar në Lezhë si drejtues politik të fushatës pedagogun Mark Marku. Në një postim në Instagram, ku ka risjellë një debat të Markut me deputetin e PS, Musa Ulqini dhe shkruan me ironi se ky është kandidati i PD për ministër Arsimi.

Postimi i Ramës:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)