BREAKING NEWS

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i pajetë në malin e Moravës, dyshimet e para

E rëndë në Korçë! 27-vjeçari gjendet i
x
BREAKING NEWS

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me paralajmërimin e fortë: Do thyejmë lidhjet e...

Shpallen ‘non-grata’ nga SHBA 16 zyrtarë, Antony Blinken del me
x
BREAKING NEWS

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do të ndodhë nesër: SHBA do tregojë forcën ndaj këtij politikani shqiptar

Escobar vjen në Tiranë, Spartak Ngjela zbulon se çfarë do
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA për të luftuar korrupsionin: Me urdhër ekzekutiv të Biden...

Yuri Kim jep detaje të reja për planin strategjik të SHBA
x
BREAKING NEWS

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e zezë’ edhe 2 persona të tjerë, zbardhet për çfarë akuzohen (EMRAT)

SHBA bën goditjen e radhës, fut në ‘listën e
x
BREAKING NEWS

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”, Spartak Ngjela flet me emra dhe paralajmëron fundin e ‘frikshëm’ për këta 2 politikanë shqiptarë: Ky është fakt!

“Janë të dy të rrezikuar nga politika amerikane”,
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit të Covid: Mbi 5000 pacientë aktiv në vend, ja sa janë infektuar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë zyrtarizon të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u ndëshkuar”/Çfarë po paralajmëron? Ambasadorja Yuri Kim shpërndan mesazhin e rëndësishëm

“Të ndalojmë të korruptuarit të veprojnë pa u
x

Politike

“Bashës po i ndërrohen puplat”, Frrok Çupi zbulon a do të ketë qeveri të përbashkët, bën deklaratën e fortë: Berisha ‘kufomë politike’! Kreu i PD i nervozuar se sapo...

“Bashës po i ndërrohen puplat”, Frrok Çupi zbulon a

Analisti Frrok Çupi është shprehur se Sali Berisha është një “kufomë politike”, e ndërsa ka komentuar edhe Lulzim Bashës dhe aksionin e tij politik me rikthimin në parlament, Grisjen e fletëve të votimit apo bojkotimin e seancës, për Çupin, janë disa sjellje “infantile” që bëhen nga kryedemokrati i cili sapo është shkëputur nga “babai i tij shpirtëror”.

“Berisha rron vetëm në studio dhe portale, askush nuk çan kokën se kush është Sali Berisha. Grupi i PS bën sikur në ekziston, PD sikur nuk ekziston, njerëzit në rrugë sikur nuk ekziston, mos i ngjallni këto kufoma. Për herë të parë Basha është ndjerë kryetar i PD, Berisha ishte iniciator i djegies së mandatave, së molotovit, tani është çliruar nga kjo Basha. Nuk shoh një qeveri të përbashkët, por do jetë në krah të aleatëve perëndimor dhe integrimit në BE. Sapo ka dalë nga veza e Saliut, do të bëj teatër, është nervoz, por do i heq, është njësoj si zogu i pulës që lëshon disa pupla dhe i dalin pupla të tjera”, tha Frrok Çupi.

 

 

 

Më të lexuarat