Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bashkëshortja e Kryebashkiakut feston sot ditëlindjen, Veliaj ka një urim të veçantë

Postuar: 16/07/2017 - 14:30

Bashkëshortja e Kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj feston sot ditëlindjen. Veliaj ka zgjedhur t'a urojë Ajola Xoxën me vargjet e një kënge mjaft ritmike dhe të dashur për publikun.

Mesazhi i urimit të kryebashkiakut të Tiranës është interesant pasi ai zbulon edhe raportin me Ajolën në shtëpi, duke e quajtur “shefe”.

“Te ka Lali shpirt, te ka Lali xhan! Gezuar ditelindjen Shefe! ”,- shkruan Veliaj përkrah fotos ku pozojnë të dy të qeshur.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 40

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/06/2018 - 13:20

Një ditë pas publikimit të një kronike televizive të rrjetit gjerman ZDF, për situatën me refugjatët ka reaguar Ministria e Brendshme e Shqipërisë.

Postuar: 20/06/2018 - 13:18

Gazetari Armand Maho ditën e sotme shkroi një artikull me titull “Hervin Çuli nga klloun i

Postuar: 20/06/2018 - 12:39

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar sot dënimin me 1 vit burg për deputetin Tom Doshi.

Postuar: 20/06/2018 - 12:24

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka zhvilloi një vizitë dyditore në Mbretërinë e Bashkuar me ftesë

Postuar: 20/06/2018 - 12:21

Kryeministri Edi Rama  gjatë ditës së djeshme publikoi pasqyrën e uljes së taksave.

Postuar: 20/06/2018 - 11:54

Ideja që refugjatët e refuzuar nga BE, të mblidhen në një vend të caktuar, po gjen gjithmonë e më