BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Politike

“Bashkënndjej me ju dhimbjen e thellë”, Hashim Thaçi i dërgon mesazhin prekës Ramës për humbjen e nënës: Ditë Pikëllimi!

“Bashkënndjej me ju dhimbjen e thellë”, Hashim

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i shpreh ngushëllime kryeministrit Edi Rama për humbjen e nënës së tij, Aneta Rama.

Thaçi shkruan në mesazhin e tij ngushëllues se bashkëndjen me Ramën dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës.

“I dashur Edi, në këtë ditë të pikëllimit, por edhe të krenarisë, bashkëndjej me ju dhimbjen e thellë për ndarjen nga jeta të nënës Aneta. Ngushëllimet më të sinqerta në emër timin dhe të familjes. HTH”, shkruan Thaçi.