BREAKING NEWS

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/ Kërcënohet me jetë drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve, Prokuroria e Tiranës vihet menjëherë në lëvizje, zbardhet SMS-ja e rëndë

“Do të vëmë bombën kudo që të jesh"/
x

Politike

Bashkëshortja i publikoi foton ndryshe Lulzim Bashës, reagon ‘flakë për flakë’ Erion Braçe dhe kap shkeljen e rëndë të kryedemokratit: Nuk je ndryshe nga mileti ti edhe pse zgjohesh në drekë!

Bashkëshortja i publikoi foton ndryshe Lulzim Bashës, reagon

Bashkëshortja e Lulzim Bashës publikoi pak çaste më parë një foto në rrjetet sociale ku kryedemokrati shfaqej ndryshe.

Basha shihet në këtë foto pa kostumin zyrtar dhe duke ngarë makinën, ndërsa Aurela iu uron gjithë shqiptarëve një pasdite të mbarë.

Mirëpo menjëherë pas publikimit të kësaj fotoje ka ardhur reagimi i zv.kryeministrit Erion Braçe, i cili ka ‘gafën’ e radhës të Bashës.

“Vendos rripin ooooo rryp! Nuk je ndryshe nga mileti ti edhe pse zgjohesh ne dreke; Ligji nuk ndryshon se je ti!”, shkruan Braçe.

Bashkëshortja i publikoi foton ndryshe Lulzim Bashës, reagon

Më të lexuarat