BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Politike

Baton Haxhiu: Pse Basha u shfaq sot 'i pafuqishëm' ndaj kryeministrit Rama

Baton Haxhiu: Pse Basha u shfaq sot 'i pafuqishëm' ndaj

Analisti Baton Haxhiu ka komentuar debatin Basha-Rama në Parlament

Për HaxhiuN debati ishte i vërtetë por problemi qëndron se Basha nuk ka fuqinë e plotë pas debateve të brendshme në PD.

“Nuk i vlen asnjë fjali liderit të opozitës për sa kohë dikush ka marrë një tur (Berisha). As e vërteta e tij, është e dobët edhe paraqitja më e mirë e tij”, tha Haxhiu për Euro News Albania.

Më të lexuarat