BREAKING NEWS

Tjetër skandal seksual shpërthen në vendin tonë/ Përdhunon një vajzë brenda komisariatit, arrestohet shefi i policisë (Zbardhen detaje të rënda nga ngjarja)

Tjetër skandal seksual shpërthen në vendin tonë/
x

Politike

Batuta mes deputetit të PS-së dhe aleatit të Bashës: Negociatat hapen në ditëlindjen e Berishës!

Batuta mes deputetit të PS-së dhe aleatit të Bashës:

Sezoni i emisionit të Open është mbyllur me një debat ndërmjet  deputetit të PS-së, Ervin Bushati dhe kreut të Partisë Agrare, Agron Duka, në lidhje me sistemin politik dhe zhvillimet e krizës.

Pa dashje Duka i thërret Bushatit Edvin dhe ai ja pret se unë jam Ervini jo Edvini. Duka ka ndërhyrë për ta ngacmuar por Bushati tha me humor se unë jam Ervini dhe më 15 kam ditëlindjen dhe atë ditë do të hapen negociatat me BE. E paske në një ditë me doktorin tha Duka dhe Bushati vijoi po patjetër në një ditë me doktorin.