BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Politike

Befason avokati, nxjerr prapaskenat: Ma tha një burim i sigurtë brenda PD-së. Ja kur do të bëhen zgjedhjet e parakohshme

Befason avokati, nxjerr prapaskenat: Ma tha një burim i sigurtë brenda

Avokati Altin Goxhaj shprehet se ka ndodhur në Paris, marsin e kaluar një takim mes kryeministrit Rama dhe Lulzim Bashës. Goxhaj tha se është vendosur që në fillim të vitit të ardhshëm do ketë zgjedhje të parakohshme.

Ai tha:

 “Një burim i sigurt brenda PD-së, më është thënë se është vendosur që në fillim të vitit të ardhshëm, konkretisht në Mars, do të bëhen zgjedhje të parakohshme”.

 

Më të lexuarat