BREAKING NEWS

‘Zbutet’ presidenti Meta, jep mesazhin e koduar me mimoza në duar

‘Zbutet’ presidenti Meta, jep mesazhin e koduar me mimoza në
x

Politike

Befason deputeti i opozitës: Kam pranuar të jem i vogël dhe Dashi

Befason deputeti i opozitës: Kam pranuar të jem i vogël dhe Dashi

Deputeti i opozitës Dashamir Shehi i ftuar në emisionin “A Show”  ka folur edhe rreth vendimit tij për të drejtuar LZHK-n. Shehi tha se nuk ka ambicie për të drejtuar një grupim të rëndësishëm dhe se ka pranuartë jetë ‘Dashi’, edhe pse i vogël.

Adi Krasta: Je drejtues i një partie inekzistente?

Adi Krasta: Pra, jo grupim i rëndësishëm…

Dashamir Shehi: Jo, po të isha do kisha bërë tjetër përcjellje, disave do ua kisha treguar edhe vendin.Në rrafshin politik më ka dobësuar, në rrafshin intelektual të jep liri të tjera. Kam pranuar të jem i vogël dhe të jem Dashi.