BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Politike

Befason Erion Braçe: Ja karriera e Bashës në 4 foto!

Befason Erion Braçe: Ja karriera e Bashës në 4 foto!

Zëvendëskryeministri Erion Braçe, ka ironizuar kryedemokratin Lulzim Basha.

Braçe poston një foto ku duket një animin, por që ai e ka paraqitur si "karriera e Lulzim Bashës"

Braçe shkruan krah fotos: "PA U VOTUAR KURRE NE POPULL!

THJESHT DUKE VJEDHUR
KARIEREN E TJETRIT;
KURRE I VOTUAR NGA NJEREZIT!"

Befason Erion Braçe: Ja karriera e Bashës në 4 foto!