BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Politike

Befason Kryemadhi: Unë e kam kaluar Covid pa asnjë simptomë, ja çfarë më thanë mjekët kur u operova

Befason Kryemadhi: Unë e kam kaluar Covid pa asnjë simptomë, ja

Monika Kryemadhi ka zbuluar mbrëmjen e sotme se e ka kaluar covid por nuk pa pasur asnjë simptomë.

“Po zbuloj diçka për herë të parë. Unë e kam kaluar covid pa asnjë simptom. Pa temperaturë, dhimbje të tjera me radhë. E mora vesh kur do operohesha nga bajamet dhe mjekët italianë më thanë që e ke kaluar covidin”.