BREAKING NEWS

Koalicion me Ramën në 2021? Ilir Meta jep përgjigjen e prerë, surprizon me deklaratën për Kryemadhin: Jam mërzitur! Do ju tregoj mesazhet e Monikës e Vasilit

Koalicion me Ramën në 2021? Ilir Meta jep përgjigjen e
x

Politike

Befason Rudina Hajdari, falenderon PS-në për homazhet për të atin, por kapet me mediat: Më sulmojnë

Befason Rudina Hajdari, falenderon PS-në për homazhet për të

Menjëherë pas homazheve për të atin, deputetja Rudina Hajdari ka falënderuar të gjithë ata që morën pjesë në  përkujtimoren për Azem Hajdarin.

“Falenderoj në mënyrë të veçantë kolegët, deputetët socialistë dhe qytetarët që morrën pjesën në përkujtimoren për tim atë. Ju falenderoj nga zemra për nderimin që i bëtë sot. Falënderoj të gjithë shqiptarët. Seanca e kaluar u prit me shumë sulme ndaj meje. Sulmet mediatike janë për të tërhequr vëmendjen ndaj këtyre që ne themi këtu. Ne punojnë  dhe përgatitemi për të bërë ballë një opozitë të fortë. Dashuria për këtë vend lidhet fort me kujtimin e tim e ti. Unë kurrë nuk do të zhgënjej popullin shqiptar apo ta përçajë atë.”, u shpreh deputetja Rudina Hajdari.

Ndërkohë që deputetja është në Kuvend,  Basha dhe Berisha ka shkuar për vizitë në shtëpinë e familjes Hajdari.