BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x
BREAKING NEWS

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit për datën 6 korrik 2022

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit
x
BREAKING NEWS

Priten valë arrestimesh? Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron politikanët: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

Priten valë arrestimesh? Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x

Politike

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si asnjëherë më parë

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si

Ambasadorja e SHBA-së në vendin tonë është “zhveshur” komplet nga kostumi i zyrtares duke sjellë në “Javën e Amerikës” një Yuri Kim shumë ndryshe nga sa jemi parë ta shohim.

Ka qenë vetë ambasadorja e cila në llogarinë e saj në “Instagram”, ka publikuar disa foto nga aktiviteti i mbajtur ditën e sotme te “Reja” në kuadër të “Javës së Amerikës”.

Në fotot e postuara ambasadorja shihet e veshur sportive teksa është duke parë një film me dhjetra qytetarë.

Në duar ajo mban Coca-Cola dhe kokosha, teksa u bën thirrje qytetarve që t’u bashkohen aktiviteteve të organizuara përgjatë kësaj jave.

Edhe më herët Ambasada Amerikane njfotoi se 100-vjetori i marrëdhënieve mes shteteve të Bashkuara dhe Shqipërisë, do të shoqërohet me një sërë aktivitetesh festive.

Befason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës siBefason Yuri Kim, shfaqet në mes të Tiranës si

Më të lexuarat