BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh detajet e hetimeve për dosjet e bujshme dhe paralajmëron reprezalje si në Kroaci e Rumani

Nga “Gërdeci”, te Kompleksi Partizani, kreu i SPAK zbardh
x

Politike

Behgjet Pacolli jep mesazhin e fuqishëm pak orë para dëshmisë së Hashim Thaçit në Hagë (FOTO)

Behgjet Pacolli jep mesazhin e fuqishëm pak orë para

Politikani Behgjet Pacolli, ka dhënë një mesazh të fortë publikuar në rrjetet sociale vetëm pak orë para se presidenti Hashim Thaçi të dëshmojë në Prokurorinë Speciale në Hagë.

“Asgjë dhe askush nuk mund ta dëmtojë këtë simbol. Më e bukura në botë! Vëllau i im dhe mijëra vëllezër dhe motra luftuan për liri dhe pavarësi. Unë jam përgjithmonë krenar!”, shkruan ai.

Më të lexuarat