BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Politike

“Bëhu burrë dhe hap...”, Evi Kokalari i dërgon mesazhin publik Lulzim Bashës dhe paralajmëron çfarë do të ndodhë në 11 dhjetor: Kambanat do të bien për ty!

“Bëhu burrë dhe hap...”, Evi Kokalari i dërgon

Aktivistja shqiptare-amerikanoi, Evi Kokalari ka reaguar në rrjetet sociale pasi kryedemokrati Lulzim Bahsa ka bllokuar komentet në Twitter për ata persona që ai nuk i ndjek. Lëvizje kjo që u bë dje nga Basha pasi shkruajti për Sali Berishën se ka rënë shumë poshtë.

Kokalari i bën thirrje të hapë komentet dhe e paralajmëron Bashën se në 11 Dhjetor do të bien kambanat për të.

“Tick-tock, tick-tock!

@lulzimbasha_al

, bëhu burrë dhe hap komentet kur tweet, që populli të të kujtoj se në 11 Dhjetor, këmbanat do bien për ty.”, shkruan Kokalari.

Më të lexuarat