BREAKING NEWS

Serat me kanabis në Malësi të Madhe ‘plasin’ skandalin e bujshëm, policia fundos ogranizatorin, në ‘grackë’ bien edhe 3 punonjës bashkie, zbardhen detajet e fundit

Serat me kanabis në Malësi të Madhe ‘plasin’
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Banorët në rrezik? Artan Hoxha plas deklatratën ‘bombë’: Kompania që ka dhënë ekskluzivitetin kërkoi mbylljen e ‘Big Brother VIP’

VIDEO/ Banorët në rrezik? Artan Hoxha plas deklatratën
x
BREAKING NEWS

“Në mesnatë Alibeaj ndryshoi listat pa na pyetur”/ Dha dorëheqjen nga gara për kryetar Bashkie në Korçë, Gjata zbardh prapaskenat e forta

“Në mesnatë Alibeaj ndryshoi listat pa na pyetur”/ Dha
x
BREAKING NEWS

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113 mijë eurot nga biznesmeni

VIDEO/ Artan Hoxha publikon pamjet: Ja momenti kur ish-shefi i RENEAS merr 113
x
BREAKING NEWS

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha thirrje policisë: Shkoni te bandat, te ngjarjet e fundit kriminale në Tiranë makinat janë vjedhur në të njëjtin qytet

"Dal unë në përgjime që flas me..."/ Artan Hoxha
x
BREAKING NEWS

Deklarata ‘bombë’ e Artan Hoxhës: Pronarët e Top Channel kanë ndjerë rrezik, ata e dinë se nga vjen sulmi

Deklarata ‘bombë’ e Artan Hoxhës: Pronarët e Top
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë zjarri, reagon policia

Të shtëna me armë zjarri, reagon policia
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Përçahen demokratët e Berishës në Sarandë

Çfarë po ndodh? Përçahen demokratët e Berishës
x

Politike

Belind Këlliçi zbulon emrin: Ja kush do e kryesojë listën e PD-së

Belind Këlliçi zbulon emrin: Ja kush do e kryesojë listën

Kandidati i Opozitës për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi u shpreh në emisionin 'Publikisht' në TVSH, se listën e kandidatëve për Këshillin Bashkiak, do ta kryesojë Ilir Alimehmeti.

Doktori i njohur ishte rivali kryesor i Belindit në primaret që u zhvilluan në dhjetorin e vitit të shkuar, brenda PD, ku anëtarësia u shpreh se cili do të ishte kandidati për Bashkinë.

Në primare fitoi Kelliçi me 8 mijë e 500 vota, por në mbyllje të garës, Alimehmeti qe ishte i dyti më i mbështeturi, vendosi ti bashkohej kandidatit zyrtar.

Dhe prej fillimit të garës për Bashkinë, Këlliçi dhe Alimehmeti janë bashkë në shumë takime dhe aktivitete.

Sipas Belindit, ky është një moment bashkimi për demokratët dhe ai dhe Alimehmeti kanë dhënë shembullin e tyre domethënës.

Më të lexuarat