Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Berisha as dje nuk u takua me Angela Merkel, plas gallata në rrjetet sociale (FOTO-LAJM)

Berisha as dje nuk u takua me Angela  Merkel, plas gallata në rrjetet sociale (FOTO-LAJM)

Postuar: 09/07/2015 - 10:59

Vizita e kancelares gjermane Angela Merkel në Shqipëri dashur pa dashur është bërë tematika kryesore e  rrjeteve të ndryshme sociale.
 
Ato e kanë vënë kancelarin Merkel në situata ironie mes kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministrit Sali Berisha. 
 
Ky i fundit prej vitesh ka pritur që të takohet me kancelarin gjermane, ndaj dhe duhet të jetë zhgënjyer shumë ditën e djeshme duke qenë se edhe dje nuk është takuar me të.
 
Kaq ka  që të nisë humori me Berishën në rrjetet sociale.
 
“Anxhela, ti vizitove qeverinë e krimit... 
Shame on you Anxhela..”, shkruan “Jeta osh qef”.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/11/2019 - 23:55

Kamerat kanë kapur një moment të veçantë sot nga dalja e Presidentit të Republikës Ilir Meta nga

Postuar: 21/11/2019 - 22:42

Ish-deputeti i PD, Flamur Noka, i ftuar në “360 gradë”, ka deklaruar se Vettingun po

Postuar: 21/11/2019 - 22:02

Albin Kurti, i cili është edhe kandidati kryesor për të qenë kryeministri i ardhshëm i Kosovës ka

Postuar: 21/11/2019 - 21:53

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri publikoi sot një deklaratë për shtyp, ku

Postuar: 21/11/2019 - 21:50

I ftuar në emisionin “Open”, Albin Kurti deklaroi se ka patur gjithnjë debate të fort

Postuar: 21/11/2019 - 21:42

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, i cili është edhe kandidati kryesor për të qenë kr