BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Politike

“Berisha do të shkaktojë ‘tërmet’, Nano: Ju tregoj si do të largohet Rama nga politika

“Berisha do të shkaktojë ‘tërmet’, Nano: Ju

Analisti Mustafa Nano i pyetur nëse do kemi një formulë të re nëse ish-kryeministri Sali Berisha del nga skema ashtu siç po përpiqen, sqaroi se nëse kjo ndodh, largimi i tij do prodhoj një lloj tërmeti, por pasojat nuk kanë të bëjnë me një largim të Ramës.

Sipas tij, Rama do të largohet vetë kur të vendosë vetë.

“Nëqoftëse Berisha del krejt nga skema mund të ndodhin skema, por jo rënia e Ramës sepse ajo varet nga vetë Rama. Mendoj se Rama do iki nga politika, kur do vetë. Largimi i Berishës si personazh 30-vjeçar, vetvetiu do prodhoj një lloj tërmeti dhe se cilat do jenë pasojat jam kureshtar ta di, por nuk ka të bëjë me largimin e Ramës”, tha Nano për MCN Tv.