BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x
BREAKING NEWS

“Zgjohet” Ilir Meta dhe i dërgon mesazhin e fortë opozitës: Mos më detyroni të bëj punën tuaj

“Zgjohet” Ilir Meta dhe i dërgon mesazhin e fortë
x

Politike

"Berisha është kapur gafil", Astrit Patozi nxjerr prapaskenat e forta: I ka ardhur një 'bombë'...

"Berisha është kapur gafil", Astrit Patozi nxjerr

Ish-kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi tha se Sali Berisha është kapur gafil dhe kjo sipas tij nuk i falet. Kjo situatë siç u shpreh Patozi është një faturë që po paguhet nga PD, ndërkohë që Berisha “ka marrë flamurin e të viktimizuarit nga pjella e vet politike”.

“Është shenjë e qartë që Berisha nuk ka ndërmend ta lëshojë lehtë betejën. Nuk besoj se pretendon të rikthehet në krye por një gjë është e qartë ai ka marrë flamurin e të viktimizuarit nga pjella e vet politike. Ai do të futet në betejë me të gjithë. Sot mund të flitet për një faturë që PD është duke e paguar plotësisht me meritë që e çuan në këtë gjendje dhe përgjegjësit janë Basha dhe Berisha, të cilëve tashmë u është kthyer si mallkim. Berisha është kapur gafil dhe kjo nuk i falet sepse duhet ta kishte kapur këtë. Nga ana tjetër duke qenë pa skenar, ai po e lë kohën të rrjedhe. Ai po bën dy gjëra që, po kërkon që kushdo që është me të duhet ta ndërshkojë Bashën dhe nga ana tjetër një bombë që i ka ardhur në gardhin e vet do ta zhvendosë”, tha Patozi për MCN TV.

Më të lexuarat