BREAKING NEWS

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për këshilltarë, do bëni fushatë me Berishën? Gazment Bardhi habit me përgjigjen

Nëse Kryesia vendos të dilni vetëm me emra për
x
BREAKING NEWS

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për bashkimin”/ Bardhi zbardh prapaskenat nga mbledhjet e PD për 14 majin: Për Tiranën nuk është vetëm Godole dhe Bejko, ka disa emra...

“Berisha ka qenë i prerë, pati një refuzim për
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur kandidatët përfundimtarë, shtyhet me dy orë, zbardhet arsyeja

Zgjedhjet e 14 majit/ PS mbledh Kryesinë për të shpallur
x
BREAKING NEWS

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17 kandidatë në zgjedhje? Ja të gjithë EMRAT e bërë publikë deri më tani

Vazhdon ‘lufta’ brenda opozitës/ Alibeaj vetëm me 17
x
BREAKING NEWS

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e subjekteve zgjedhore

KQZ merr vendimin e fundit dhe hedh shortin për përcaktimin e
x
BREAKING NEWS

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më “gdhë” me 13 vite studime për shkollën e lartë, Ogerta Manastirliu dhe Ulsi Manja “magjistarë” të doktoraturave plagjiaturë, Lindita Nikolla mesatare mbi 5, Taulant Balla ka nisur gjimnazin 18 vjeç...

Arsimimi i qeverisjes Rama, Niko Peleshi ministri më
x
BREAKING NEWS

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush janë 3 kandidat e propozuar për kryetar në Bashkinë e Tiranës

PD e Lulzim Bashës vendos sot për zgjedhjet e 14 majit, ja kush
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Yuri Kim mesazh të fortë Berishës dhe politikës shqiptare: Duam kandidatë të pastër në zgjedhje, boll me shitblerje votash, të korruptuarit janë kërcënim për sigurinë e SHBA

Ambasadorja Yuri Kim mesazh të fortë Berishës dhe politikës
x

Politike

“Berisha është ujk i vjetër, por Ibseni do...”/ Zgjedhjet për kreun e PD-së, Arian Çani del me deklaratën e papritur

“Berisha është ujk i vjetër, por Ibseni do...”/

Gazetari Arian Çanik teksa po komentonte zgjedhjet për kreun e PD-së, u shpreh se  Ibsen Elezi është kandidat real përballë Berishës, dhe nuk ka ngjashmëri me fenomenin “Maqo Lakrori”. Sipas tij, Elezi do të marrë më shumë vota nga sa e kishin menduar disa.

“Kam dëgjuar që Elezi është personazh që mëton të jetë njeri i lirë. Më thanë që është njeri me shkollim të mirë, që është i lexuar, i formatuar mirë. Kam përshtypjen nuk është kandidat ‘fake’, është i vërtet. Nuk është se e ka futur Berisha, siç ndodhte me Ramën me Maqo Lakrorin. Ajo që më bën të buzëqesh çfarë nevoje ka Berisha për fushatë. Pavarësisht se Berisha është ujk i vjetër, ky Ibseni ka për të marrë me shumë vota nga ç’kanë menduar disa”, tha Çani.

Më të lexuarat