BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH zbardh bilancin e 24 orëve të fundit

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH
x
BREAKING NEWS

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset për anëtarësim

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset
x
BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x

Politike

Berisha fitoi garën për kreun e PD-së, nuk përmbahet Evi Kokalari, del me propozimin e papritur për Bashën dhe Alibeajn: Ju lutem, dërgoni një...

Berisha fitoi garën për kreun e PD-së, nuk përmbahet Evi

Aktivistja shqiptaro-amerikane Evi Kokalari që është rreshtuar në krah të ish-kryeministrit Sali Berisha ka dalë më një deklaratë ‘thumbuese’ për kreun e grupit parlamentar të PD-së, Enkelejd Alibeajn dhe ish-kryedemokratin Lulzim Basha.

Nisur nga fitorja e Berishës dje në 108 si kryetar i PD-së, Kokalari shkruan se i duhet dërguar një shishe xanax (medikament që lufton ankthin), Alibeajt dhe Lulzim Bashës.

“Ju lutem, dërgoni një shishe xanax tek Rruga Elbasanit, dhe një tek Torre Drin”, shkruan Evi Kokalari.

Berisha fitoi garën për kreun e PD-së, nuk përmbahet Evi

Më të lexuarat